שלום אורח התחבר

קטלוג קורסים

bundle item

פיתוח יישומי צד-לקוח החל מהבסיס של כתיבת דפי HTML ו CSS ועד לנושאים המתקדמים של פיתוח Web Applications. הקורס מכיל 70 שיעורים ומעל 7 שעות של וידאו, תרגול מלווה על כל נושא ופרויקט סיכום.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

קורס Webpack ייתן לכם את הכלים לכתוב ולקרוא קבצי webpack.config.js ולהגדיר באמצעותם את כללי הבניה לסוגים רבים של פרויקטי ווב מודרניים.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

שפת JavaScript חזרה לפיתוח פעיל והחל משנת 2015 בכל שנה יוצאת גירסא חדשה. היכולות החדשות של גירסאות ES6, ES7 ו ES8 כבר עובדות היום בכל הדפדפנים המודרניים ויהפכו את הקוד שלכם להרבה יותר נקי וקל לתחזוקה. הצטרפו אליי לקורס מקיף בו תלמדו מהן היכולות החדשות ומתי ואיך להשתמש בכל מנגנון.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

קורס מקיף זה ייתן לכם את כל הכלים לכתוב יישומי צד-לקוח בטכנולוגיות JavaScript, HTML ו CSS. הקורס מכסה את כל היבטי הפיתוח כולל שמוש ביכולות HTML5, פיתוח JavaScript מאפס ופיתוח בספריית אנגולר הפופולרית. מיועד למפתחים שחדשים לעולם ה Web, או מפתחי צד-שרת שרוצים לחזק את יכולות פיתוח צד-לקוח שלהם.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

היכרות עם ספריית Jasmine, עקרונות פיתוח בדיקות יחידה ו Best Practices לפיתוח בדיקות יחידה איכותיות לפרויקט שלכם.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

השיטה המקובלת להתאמת אתרים נקראת פיתוח ריספונסיבי. בקורס זה תלמד כיצד לבנות אתרים ריספונסיביים שנראים טוב על כל מכשיר ותקבל דוגמאות קוד מעשיות אתן תוכל להתחיל בפיתוח או התאמה של אתר למובייל. תקבל גם קישורים לכלי העבודה המקובלים לפיתוח ובדיקות אתר מותאם כדי שתהליך הפיתוח יהיה קל וקצר ככל האפשר.

קורס ממוקד הכולל שעתיים של הרצאות וידאו בתמלול טקסט מלא עם דוגמאות וכלים מעשיים להתאמת אתר ל Mobile.

פרטים נוספים והרשמה