שלום אורח התחבר

גישה לכל תכני האתר וכניסה לוובינרים במחיר חודשי משתלם

השתתפות בוובינר וצפיה בהקלטות מוגבלת למנויי האתר בלבד. הצטרפו לתוכנית המנויים וקבלו גישה לכל תכני האתר וגם אפשרות להשתתף בוובינרים שלנו.

תוכנית המנויים

100 ש״ח בחודש + מע״מ
  • גישה לכל תכני הוידאו בכל הקורסים באתר
  • גישה לכל הקלטות הוובינרים באתר
  • פורום תלמידים לדיונים ומענה על שאלות

פרטים מלאים

תוכנית המנויים של ToCode היא התוכנית המושלמת למתכנתים שרוצים להמשיך ללמוד ולהשתפר בכל שבוע. חווית הלימוד באתר מורכבת מ-3 חלקים משלימים.

הסדנאות

סדנא היא שיעור וידאו מעשי שעובר בשידור חי ובשיתוף התלמידים. סדנא מתחילה בפרק תיאורטי קצר על נושא הלימוד, לאחריו תרגול מעשי בו כל משתתף מיישם את הדברים אצלו על המחשב ואז שוב מתכנסים לדבר על הפתרונות. בסדנא ממוצעת יהיו 2-3 סבבים כאלה של לימוד תיאורטי, תרגול וסיכום.

הלימוד התיאורטי בסדנא עובר בשידור חי ולכן אפשר בכל רגע לעצור ולשאול שאלות, או תוך כדי הצפיה לבצע על המחשב שלכם את מה שהמנחה מבצע בשידור.

לכל אורך החלק המעשי יש לנו צ’ט בו אפשר לשאול שאלות את כל הקבוצה, או בפרטיות את המרצה. אם ממש תסתבכו המרצה יוכל להתחבר אליכם למחשב וכמו בשיחת סקייפ להנחות אתכם צעד אחר צעד איך להתקדם. כל הקוד שכתבתם כמובן נשאר אצלכם כדי שתוכלו להשתמש בו כבסיס להמשך לימוד.

ההתכנסות וסיכום התרגול נותנת הזדמנות לשמוע על דרכים אחרות לגשת לבעיה שאולי לא חשבתם עליהן, או להציג את הפיתרון שלכם לקבוצה.

נושאי הסדנאות מגוונים ואפשר לראות את רשימת הסדנאות לחודש הקרוב בדף רשימת הסדנאות. מוזמנים לספר על נושאים נוספים שמעניינים אתכם ונשמח לקבוע סדנאות גם עליהם.

מאחר והסדנאות מתקיימות בשידור חי כל סדנא היא שונה: אנחנו פותרים תרגילים שונים, רואים דוגמאות אחרות ובאופן כללי לומדים את הנושא מזווית נוספת. לכן אפשר ורצוי לבוא שוב גם אם כבר הייתם בסדנא באותו נושא.

הקורסים

קורס מקצועי הוא הדרך שלכם ללמוד נושא מסוים לעומק ולאורך זמן, באמצעות שילוב טקסט כתוב ומפורט בעברית, מדריכי וידאו ידידותיים ותרגולים.

הנה כמה דברים שהתלמידים שלנו אומרים על הקורסים:

הקורס מועבר באופן רהוט ,חווית הצפייה איכותית , החומר המילולי הנלווה כולל תרגול מועיל ביותר ומוסיף לבהירות החומר הנלמד. ניכרת עבודה רצינית שנערכה על ידי המרצה. מעל הכל ,יש אל מי לפנות ולקבל מענה עינייני מסייע. מומלץ ביותר.יישר כח. ראובן
– ראובן אהרונוביץ

היי ינון, רציתי להודיע לך שהתקבלתי לעבודה בתור מתכנת בasp.net ב"ה :) רציתי להגיד לך תודה על הקורס front-end שעשיתי אצלך ועל כל העזרה,זה לימד אותי הרבה יסודות וגם הוסיף לי לקורות חיים,בנוסף היה לי פרויקט רציני לספר עליו בראיונות ולהראות ידע שזה גם הוסיף לי.
– אוריאל פרקש

הקורס ערוך בצורה מעולה ובנוי בשלבים מרמה מאוד בסיסית ועד לנושאים העמוקים ביותר. קוד התרגול והטקסט המצורפים לכל שיעור והתרגיל המסכם שיש בסוף כל נושא, עוזרים מאוד להפנים וליישם את החומר הנלמד. הקורסים סופר מקצועיים המחיר סופר אטרקטיבי והשירות האיכפתיות וההענות מעל המצופה. תודה! תודה! תודה!
– שחר אייזנברג

קורס מצויין שמאפשר כניסה קלה לנושא ופיתוח הרגלי עבודה נכונים כבר מההתחלה. הקורס מאגד כלים והסברים שקידמו אותי הרבה מעבר לרמה שהגעתי אליה בלימוד עצמי ממקורות אחרים. השקעה מאוד משתלמת של גם מבחינת הזמן וגם מבחינת הכסף.
– שרון שמורק, מפתחת Java

הקורס פשוט מצויין, אני רואה המון מדריכים באינטרנט, זה למעשה הפעם הראשונה שאני משתמש במדריך בעברית, ואני חייב לציין שזה בהחלט אחד מהטובים שיצא לי לראות. אני מאוד אוהב את הדרך שבה השיעור מועבר, ישר ולעניין בלי המון דברים מיותרים מסביב.
– תומר ברדה, מפתח Full Stack

כאחד שהגיע מרגע אפסי ב-WEB הקורס תרם לי רבות לשיפור הידע שלי. הקורס מקצועי, ברור, מחולק היטב לנושאים. כיף ללמוד בו וללמוד ממנו. ההדרכות הוידאו מאד יעילות ואין ספק שמועבר ע"י צוות שמנוסה בהדרכה והן בתכנות. מקוה להתראות בקורסים דומים אצל tocode בעתיד!
– אביב אביטן, מתכנת.

הפורום

איזה טכנולוגיה כדאי לי ללמוד?
באיזה סדנא להשתתף?
האם הפיתרון שלי מכסה את כל המקרים?

שאלות כאלה ורבות נוספות תוכלו להעלות לפורום שלנו ולקבל תשובות מפורטות ממרצים ותלמידים אחרים. שיתוף פיתרונות, רעיונות ודעות הם חלק חשוב מתהליך הלמידה ואנחנו כאן כדי לשמוע ולעזור.

אתר ToCode הוא המקום למתכנתים ולמתכנתות שאוהבים ללמוד ולהתפתח,
שמבינים שאנחנו רחוקים מלדעת הכל,
ושהלימוד והשיפור הוא אחד הדברים הטובים שיש במקצוע שלנו.

נשמע כמוכם? כפתור ההצטרפות כאן למטה.

הצטרפו עכשיו