שלום אורח התחבר

לימוד בהנחיה אישית

  • תחילת כל שבועתוכנית שבועית

    בתחילת כל שבוע תקבלו למייל תוכנית לימוד שבועית המורכבת מפרקי הלימוד לשבוע זה ורשימת מטלות להגשה. התוכנית מורכבת משעתיים צפיה בהרצאות הוידאו ועוד שש שעות תרגול עצמי להגשה.

  • במהלך השבועהגשה ומשוב אישי

    הלימוד באתר מבוסס הנחיה אישית. אנו נקרא כל תרגיל שתגישו ונגיב בגוף התרגיל עם הצעות לשיפור, תיקונים והערות. מוזמנים לשפר ולהגיש שוב ושוב עד שהעבודה ברמה גבוהה ואתה השליטה שלכם בחומר.

  • סיום הקורסתיק עבודות

    בסיום הקורס כל המטלות שהגשתם נשמרות בעמוד הגיטהאב האישי שלכם, והגישה לכל הרצאות הוידאו והטקסטים נשארת שלכם לכל החיים. כך תוכלו להמשיך ולעבור על תכני הלימוד כדי להיזכר בהמשך, וגם להשתמש במטלות שהגשתם כתיק עבודות אישי.

איך זה עובד

מסלול כיתה וירטואלית הוא המסלול האפקטיבי ביותר ללימוד טכנולוגיה חדשה. המסלול משלב שלושה היבטים משלימים: לימוד חומר תיאורטי באמצעות קריאה וצפיה בהרצאות וידאו, לימוד חברתי בקבוצה וחניכה מקצועית המאפשרת התקדמות אישית.

החומר התיאורטי מורכב מהרצאות וידאו וטקסטים לצפיה וקריאה. כל מודול באורך כעשר דקות ומכסה נושא מסוים. לאחר כל 2-3 מודולים יש תרגיל באמצעותו תוכלו לוודא שהבנתם את חומר הלימוד. כל וידאו כולל תמלול טקסט מלא לידו ודוגמאות קוד מסודרות, כך שאפשר לבחור את אמצעי הלימוד הטוב ביותר עבורכם לכל נושא. כל תכני הוידאו והטקסטים זמינים עבורכם לכל החיים גם לאחר סיום הקורס.

את קבוצת הלימוד מלווה מנחה מקצועי מהתעשיה שמכיר את חומר הלימוד ואת השימושים בעולם האמיתי של הטכנולוגיה. בנוסף למענה על שאלות, מנחה הקבוצה גם יבדוק כל תרגיל שתגישו ויציע רעיונות לשיפור בגוף התרגיל, החל מסטנדרטים בשמות פונקציות ומשתנים ועד אלגוריתמים מתוחכמים לפתרון התרגילים. דרך המשוב תקבלו רעיונות לדרכי פתרון חדשות ותקבלו חיזוק בתכנים שלא הבנתם עד הסוף מהשעור.

הפן החברתי מורכב מקבוצת דיונים בה אתם יכולים להעלות שאלות ורעיונות על חומר הלימוד. אנחנו עוברים על כל השאלות ועונים בצורה מקצועית, ובנוסף חבריכם לקבוצה יכולים לראות ולהציע רעיונות שלא חשבנו עליהם. בנוסף אנו מציבים תוכנית לימודים שבועית כך שכולם בקבוצה מתקדמים באותו הקצב ויכולים לדבר על אותם הנושאים.

בניגוד לאתרי קורסים אונליין, אנחנו ב ToCode מאמינים שרק שילוב של למידה עצמית עם ליווי וחניכה אישיים לכל תלמיד יביא לחווית הלמידה האפקטיבית ביותר.

יתרונות השיטה

ליווי מקצועי ואישי

לימוד אונליין עם מדריך מקצועי ובקבוצת לימוד כך שתמיד יש את מי לשאול ועם מי לשתף רעיונות.

למידה דרך עשיה ומשוב

שיטת הלימוד פשוטה ועובדת: אנחנו נקרא את הקוד שאתה כותב, נתיחס לכל שורה ונציע הערות ומשוב אישי על הקוד שיעזור לך להשתפר.

שלך לכל החיים

כל התכנים באתר נשארים שלך לכל החיים, גם אחרי סיום הקורס (וזה כולל כל עדכון עתידי שלהם). כך תמיד אפשר לחזור ולרענן דברים ששכחת, או להתעדכן בחידושים הטכנולוגיים בתחום.

תיק עבודות מלא בסיום

כל המטלות שאתה מגיש נשמרות בעמוד גיטהאב האישי שלך. לאחר הקורס ניתן להשתמש בעמוד זה כתיק עבודות לראיונות עתידיים או כאוסף דוגמאות ותבניות מהן אפשר לבנות תוכניות מורכבות יותר.