מסלול Full Stack למתכנתים

מסלול הלימוד המקיף של ToCode שייתן לכם את הכלים לבנות מערכות Full Stack מאפס או למצוא עבודה בתור מפתחי Full Stack.

למי המסלול מתאים

מסלול Full Stack מיועד למתכנתים שיודעים לכתוב קוד באיזושהי שפת תכנות, המעוניינים לבצע הסבה ולהתחיל לכתוב מערכות ווב מאפס. הלימוד במסלול מתבצע בקצב שלכם ולכן מתאים לאנשים שיודעים לארגן לעצמם את הלו"ז וקצב הלימוד.

מה לומדים

במסלול Full Stack תלמדו את כל הטכנולוגיות הרלוונטיות לעולם פיתוח מערכות ווב בצורה מסודרת ועם תרגולים ופרויקטים על כל נושא:

  • Front End: HTML, CSS & JavaScript
  • Back End: Node.JS, MongoDB
  • React
  • Git, Linux

מסלול Full Stack של טוקוד מורכב מסידרה של קורסים שילמדו אתכם איך לפתח מערכות ווב מהצעד הראשון, כולל צד השרת וצד הלקוח. לרוב האנשים לוקח חצי שנה לסיים את המסלול בהשקעה של כשעה ביום. הלימוד מתבצע בקצב שלכם ומרגע הרישום למסלול כל התכנים ייפתחו עבורכם, כך שתוכלו ללמוד מהר או לאט יותר ולדלג לנושאים שמעניינים אתכם.

במהלך הלימוד אני זמין לעזור בכל שאלה וגם אשמח לתת תרגולים או פרויקטים נוספים לאלה מכם שירצו.

עלות הלימוד במסלול תיקבע לפי כמות הזמן שבפועל תלמדו לפי שיטת מנוי חודשי. על כל חודש לימוד תשלמו 117 ש"ח. סך הכל עבור חצי שנה של לימוד תשלמו 702 ש"ח.

קורס ראשון

Front End: HTML, JavaScript & CSS

הצעד הראשון שלנו בעולם פיתוח מערכות ווב הוא פיתוח ממשק המשתמש של המערכת, מה שמכונה Front End. בקורס תלמדו לכתוב דפי אינטרנט עם HTML, לעצב אותם עם CSS ולשלב קוד צד-לקוח בשפת JavaScript שיהפוך את הממשק לאינטרקטיבי.

לימוד Front End בקורס זה בדרך כלל לוקח חודש וחצי עד חודשיים ומספק בסיס חזק להמשך העבודה בתחום

לקריאת פרטים נוספים על נושא Front End לחצו כאן
קורס שני

Back End: Node.JS, MongoDB, Sequelize

הצד השני של מערכת ווב הוא קוד צד השרת. השרת אחראי על חיבור בין מספר גולשים, ניהול המשתמשים וניהול המידע של המערכת. בקורס נלמד לכתוב שרתי ווב ב Node.JS תוך שימוש במסד נתונים MongoDB ובמסד נתונים טבלאי.

לימוד פיתוח קוד צד שרת ייקח לכם חודש וחצי עד חודשיים ואחריו כבר תוכלו לבנות מערכות ווב מלאות.

לקריאת פרטים נוספים על נושא Node.JS לחצו כאן
קורס שלישי

JavaScript ES2021

החלק השני של מסלול Full Stack מוקדש ללימוד מעמיק של התשתיות ולהיכרות עם ספריות ודרכי עבודה בתעשיה. אנחנו מתחילים את החלק השני בצלילה לתוך שפת JavaScript כדי להכיר את היכולות העדכניות שלה בהן נשתמש בעבודה עם ריאקט.

לקריאת פרטים נוספים על נושא JavaScript ES 2021 לחצו כאן
קורס רביעי

React

בעולם הפרונט כמעט כל מי שעושה משהו משתמש בפריימוורק, ו React.JS היא בין הפריימוורקס המובילות בשוק. בקורס תלמדו לכתוב פרויקטים מעשיים עם ריאקט ותראו איך ריאקט עוזרת לכם לבנות יישומי פרונט אנד בצורה מהירה יותר (וכן גם להשתמש בקומפוננטות קוד פתוח קיימות כדי להגביר עוד יותר את קצב הפיתוח).

לקריאת פרטים נוספים על נושא React לחצו כאן
קורס חמישי

Webpack

בשביל להעלות את האפליקציה לפרודקשן אחד הדברים החשובים הוא להיות מסוגלים לבנות גירסא אופטימלית שלה, עם כיווץ של הקוד, שימוש נכון ב Browser Cache, מחיקת הודעות דיבג, הקטנה אוטומטית של התמונות ועוד פעולות הכנה רבות ואוטומטיות שכולם בתעשיה עושים. וובפאק הוא הכלי המוביל לארגון קוד פרונט אנד והכנה לפרודקשן ובקורס תלמדו לעומק את כל אפשרויות העבודה עם הכלי.

לקריאת פרטים נוספים על נושא Webpack לחצו כאן