שלום אורח התחבר

מי אנחנו

אתר ToCode הוקם על ידי ינון פרק, מדריך ומפתח הדרכה בתחומי תכנות מעל עשר שנים. באתר תמצאו מגוון קורסים בתחומי התוכנה, הכל בעברית, ובנוסף אפשרות ללמוד בליווי מנטור אישי ועם תוכנית לימודים סדורה. המנטורים שלנו הינם מומחים רלוונטים מהתעשיה ותפקידם לענות על כל שאלה ולבדוק את התרגילים שתגישו בקורס כדי לייצר חווית למידה אישית ברמה גבוהה.

דווקא היום שוק העבודה נמצא במחסור תמידי במהנדסים, ובאותו הזמן מתכנתים מוכשרים רבים מתקשים למצוא עבודה. באתר ToCode תמצאו תכני לימוד בעברית המבוססים על דרישות התעשייה ושיטות העבודה הנהוגות בחברות בארץ.

אני יודע שיש הרבה חומרי לימוד מעולים ברשת ובלי סוף בלוגים ואתרי שאלות ותשובות, ובאותה נשימה אני גם יודע שקורס בעברית הממוקד ומותאם לצרכי התעשייה בארץ זה משהו ששווה לשלם עליו.

האתר פעיל מתחילת 2015. בין לקוחותינו מכללות וחברות הייטק הבוחרות להשתמש בתכני הוידאו שבאתר כאמצעי לימוד לעובדים, למורים ולתלמידים שלהן. אם גם אצלכם בחברה רוצים להשקיע בעובדים ולרכוש במרוכז גישה לתכנים השאירו הודעה ואשמח לחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית.

אם יש לכם רעיונות נוספים כיצד לשפר את האתר, או נושאים נוספים שתרצו ללמוד עליהם באמצעות מדריכי וידאו, אשמח לשמוע דרך דף צור קשר

    -- ינון פרק

ynon perek profile photo

ינון פרק בעלים ומקים האתר

ynon at tocode.co.il