מי אנחנו

הי :) אני ינון פרק. נעים להכיר.

פה באתר ToCode תוכלו למצוא קורסים בתכנות המיועדים לאנשים שכבר מכירים את התחום, או במילים אחרות קורסים בתכנות למתכנתים ולמתכנתות.

גם היום יש אינסוף משרות פנויות בהייטק, גם היום חברות מחפשות עובדים טובים, גם היום יש אינסוף חברות שצריכות בן אדם כמוך ובכל זאת להרבה מתכנתים מנוסים קשה למצוא עבודה. אחת הבעיות היא שהטכנולוגיה שעבדת בה ב-5 שנים האחרונות נחשבת היום מיושנת, וקשה להסביר למעסיק חדש שבעצם טכנולוגיה זה לא חסם עבורך ושאפשר ללמוד מהר כל דבר.

אנחנו פה בשביל לתקן את זה.

אתר ToCode יעזור לך להיכנס לטכנולוגיה החדשה במהירות, ולהשלים את אותם פערים טכנולוגיים. תכני הלימוד שמופיעים פה מותאמים ברמה לעולם התוכן של התעשיה, והפרויקטים והתרגילים כאן יכולים לעזור לך לקבל הזמנות לראיונות עבודה וגם לעבור אותם.

אני מלמד מתכנתים ומתכנתות על טכנולוגיות חדשות ואיך לכתוב קוד טוב יותר בקורסים שאני מעביר בחברות הייטק כבר מעל עשר שנים. התחלתי בתור מדריך בג׳ון ברייס ואחר כך עזבתי כדי לפתוח עסק משלי. אחרי הדרכת מאות קורסים למתכנתים בחברות הייטק גיבשתי מספר עקרונות המיושמים בכל הקורסים פה באתר:

 1. מיקוד זה הכל -
  קורס טוב מביא אותי מנקודה א לנקודה ב בדרך הכי מהירה. הוא מלמד את הדברים שאני צריך כדי לכתוב מערכת ורק אותם, כי כשמלמדים פחות מדי אני נתקע במעבר לעולם האמיתי, וכשמלמדים יותר מדי אני הולך לאיבוד ולא יודע מה הדברים החשובים. כל הקורסים באתר ממוקדים וכל אחד נבנה כדי שאפשר יהיה לסיים אותו בחודש לימוד.
   
 2. אתם יודעים הכי טוב מה אתם צריכים -
  לכן בכל קורס אתם יכולים להיכנס לכל שיעור שתרצו ובאיזה סדר שתרצו, וגם לעבור בין הקורסים באתר בלי בעיה.
   
 3. אנשים שונים לומדים אחרת -
  לכן כל שיעור באתר מגיע גם בגירסת וידאו וגם בגירסת טקסט מלא, ועל כל נושא יש אוסף של תרגילים לסיכום אותו נושא. אלה מכם שמעדיפים וידאו יכולים לצפות בו, אלה שמעדיפים קריאה יכולים לקבל את כל המידע מגירסת הטקסט ואלה שמעדיפים ללמוד דרך תרגולים יכולים להתחיל מדף התרגילים ואחרי זה לחזור לצפות בשיעורים לחיזוק.
   
 4. הדרך חשובה יותר מהתוצאה -
  יש אינסוף דרכים לפתור כל תרגיל וכל בעיה בתכנות, והסוד להפוך למתכנתים טובים יותר הוא להכיר כמה שיותר מאותן דרכים. בגלל זה הפרויקטים והתרגולים באתר הם כולם ״פתוחים״ ללא פיתרון שלי. אתם מוזמנים למצוא כמה שיותר דרכים לפתור כל תרגיל, הכל נכון, ואני כאן לעזור כשאתם נתקעים לחקור את הדרך שבחרתם.

אני מקווה שתיהנו מהאתר ושהקורסים כאן יעזרו לכם להתקדם בפרויקטים שלכם או בחיפוש העבודה. בכל מקרה אל תתביישו להשאיר הודעה ולספר איך הולך, מה אהבתם ומה הייתם רוצים לשנות.

About