שלום אורח התחבר

קטלוג קורסים

bundle item

קורס מקיף זה ייתן לכם את כל הכלים לכתוב יישומי צד-לקוח בטכנולוגיות JavaScript, HTML ו CSS. הקורס מכסה את כל היבטי הפיתוח כולל שמוש ביכולות HTML5, פיתוח JavaScript מאפס ופיתוח בספריית אנגולר הפופולרית. מיועד למפתחים שחדשים לעולם ה Web, או מפתחי צד-שרת שרוצים לחזק את יכולות פיתוח צד-לקוח שלהם.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

רוצים לפתח גם ממשק משתמש יפה ליישומים שלכם? הגעתם למקום הנכון. קורס מקיף בפיתוח ממשק משתמש ליישומי ++C עם ספריית Qt. מהצעד הראשון ועד שימוש ביכולות מתקדמות של הספריה.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

ספריית React פותחה בפייסבוק כדי לתת מענה לפיתוח יישומי צד-לקוח מורכבים. הספריה מהווה חלופה לספריית Angular שפותחה בגוגל ופותרת בעיות דומות אך בדרך מאוד שונה. פיתוח אתרים בריאקט מבטיח ביצועים מעולים וקוד נקי וקל לתחזוקה. ריאקט היא גם הספריה אתה כתוב אתר ToCode עצמו.

הקורס מכסה את כל היבטי הפיתוח ב React כולל ארכיטקטורה מבוססת Redux. הלימוד נעשה דרך דוגמאות מעשיות מהעולם האמיתי ותוך תרגולים המסייעים להבנת כל אחד מנושאי הלימוד. נדרש ידע קודם בפיתוח Web כדי ללמוד קורס זה.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

קורס מקיף ללימוד עבודה בסביבת יוניקס/לינוקס החל מצעדים ראשונים של התקנת המערכת, דרך עבודה שוטפת (מערכת הקבצים, תיקיות, הרשאות, הפעלת תוכניות) ועד ניהול מערכת והתקנת לינוקס על שרת פרטי בענן. הקורס כולל תרגול מעשי ודוגמאות מהעולם האמיתי.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

היכרות עם ספריית Jasmine, עקרונות פיתוח בדיקות יחידה ו Best Practices לפיתוח בדיקות יחידה איכותיות לפרויקט שלכם.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

קורס פייתון מיועד למתכנתים, אנשי IT או DevOps שרוצים לשדרג את יכולות הפיתוח שלהם באמצעות סקריפטים בפייתון. הקורס לא דורש ידע מוקדם ומכסה את כל היבטי הפיתוח החל מהתקנת הסביבה ותוכניות ראשונות, דרך שימוש בפייתון לאוטומציה ובניית סקריפטים ועד פיתוח מונחה עצמים ו GUI.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

השיטה המקובלת להתאמת אתרים נקראת פיתוח ריספונסיבי. בקורס זה תלמד כיצד לבנות אתרים ריספונסיביים שנראים טוב על כל מכשיר ותקבל דוגמאות קוד מעשיות אתן תוכל להתחיל בפיתוח או התאמה של אתר למובייל. תקבל גם קישורים לכלי העבודה המקובלים לפיתוח ובדיקות אתר מותאם כדי שתהליך הפיתוח יהיה קל וקצר ככל האפשר.

קורס ממוקד הכולל שעתיים של הרצאות וידאו בתמלול טקסט מלא עם דוגמאות וכלים מעשיים להתאמת אתר ל Mobile.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

אם רציתם לדעת כיצד לעבוד באופן יעיל יותר בסביבת יוניקס, זה הקורס בשבילכם! במקום לבזבז זמן על ביצוע חוזר של אותן המשימות, הצטרפו ולמדו עוד היום כיצד לכתוב סקריפטים שיאפשרו למחשב לעבוד בשבילכם.

הקורס מכסה את כל הטריקים של יוניקסאים וותיקים, וכולל אוסף נרחב של הסברים, דוגמאות, תרגולים מעשיים ופתרונות לבעיות מחיי היום יום.

פרטים נוספים והרשמה
bundle item

בקורס זה תלמדו כיצד להשתמש ב JavaScript באותו האופן בו אתם כותבים קוד צד-שרת ב PHP או Java. תלמדו את ההגיון של השפה וכיצד לכתוב קוד שיהיה קל לתחזוקה, רזה ומהיר מבחינת ביצועים. הקורס מתמקד בשפת JavaScript עצמה ומציג שיטות עבודה ללא שימוש בספריות חיצוניות כדוגמת jQuery או אנגולר. נדרש ידע קודם בפיתוח Web.

פרטים נוספים והרשמה