מה לומדים

בתור בוני אתרים ללקוחות או לעצמנו, אחד הדברים החשובים ביותר זה שמשתמשים יגיעו לאתר שלנו וימצאו בו את מה שהם צריכים. אבל, שני אתגרים אלו הפכו בשנים האחרונות למסובכים מאוד: 

הגולשים שלנו כבר מזמן לא משתמשים במחשב כדי למצוא מידע באינטרנט. האתרים הגדולים בהם גוגל ואמזון מדווחים על חלוקה של 50% בין גלישה ממובייל לגלישה ממחשבים. גולשים אלו מחפשים את החוויה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר: גוגל מדווחים שגולשי מובייל צופים ביותר אתרים ממקביליהם ב Desktop, למרות שזמן הביקור קצר יותר בכ-20%. 

בעייה קשה אף יותר מהניווט באתר היא ההגעה אליו: כשמשתמש מחפש מידע בגוגל מהנייד, גוגל מדרג אתרים לא מותאמים נמוך יותר בתוצאות החיפוש וכולל סימון מיוחד כבר במסך התוצאות שיעזור לגולש להבדיל בין אתר מותאם לאתר לא מותאם. כך יוצא שאתר שאינו מותאם מקבל פחות תנועת גולשים ממכשירים ניידים. התאמת אתר למובייל גם תביא אליכם הרבה יותר גולשים המשתמשים בטלפון כדי למצוא מידע.

השיטה המקובלת להתאמת אתרים נקראת פיתוח ריספונסיבי. בקורס זה תלמד כיצד לבנות אתרים ריספונסיביים שנראים טוב על כל מכשיר ותקבל דוגמאות קוד מעשיות אתן תוכל להתחיל בפיתוח או התאמה של אתר למובייל. תקבל גם קישורים לכלי העבודה המקובלים לפיתוח ובדיקות אתר מותאם כדי שתהליך הפיתוח יהיה קל וקצר ככל האפשר.

הקורס כולל מדריכי וידאו המסבירים צעד צעד ובאמצעות דוגמאות קוד מלוות כיצד לכתוב אתר ריספונסיבי. כל פרק כולל גם גירסת טקסט מלא כדי שיהיה קל לחפש ולהזכר. 

סילבוס מפורט
1. ברוכים הבאים למובייל
תצוגה מקדימה
2. כלי עבודה
תצוגה מקדימה
3. אתר מותאם או אתר ריספונסיבי
4. מימוש אתר ריספונסיבי
5. יחידות מידה
6. עיצוב רשתי עם ספריית Skeleton
7. עיצוב רשתי באמצעות Twitter Bootstrap
8. יכולות נוספות של ספריית Bootstrap
9. איך מודדים
10. שיפור זמני טעינה
11. תמונות ריספונסיביות
12. פחות תמונות, יותר CSS
13. טפסים
Teacher

מדריך הקורס - ינון פרק

הי! אני ינון פרק. אני מתכנת שכותב קוד כל יום מאז שנת 2002, ומשנת 2012 גם מדריך קורסים בפיתוח למתכנתים בחברות תוכנה מובילות בארץ. בין השאר לימדתי ב Intel, IBM, Amdocs, Sapiens, eBay ובעוד עשרות חברות הייטק נוספות כאן בארץ.

את הקורסים באתר אני מלמד כמו שאני מלמד קורסים בכיתה: בצורה יסודית, תוך התעמקות בפרטים ובמטרה לתת לכם הבנה טובה של המנגנונים. בשביל להצליח לבנות פרויקט או להתקבל לעבודה לא מספיק לדעת לבנות משהו, צריך גם להבין בדיוק איך זה עובד.

איך זה עובד - מסלול מנוי חודשי

  • טקסט מלא בעברית בו תוכלו להשתמש כדי להיזכר בנושא אחרי שראיתם את הוידאו.
  • תיקיית דוגמאות עם כל הקוד שבניתי בוידאו, כדי שתוכלו לנסות ולהריץ את כל הקוד על המכונה שלכם תוך כדי הצפיה או אחריה.
  • תרגול מלווה על כל נושא אותו תוכלו לפתור כדי לקבל חיזוק נוסף להבנה שלכם.
  • גישה לפורום תלמידים שם תוכלו לשאול כל שאלה מקצועית או לשתף פיתרונות שלכם לתרגילים כדי לקבל משוב על העבודה שלכם.
  • השלמת תכנים מקורסים אחרים באתר - במידה ותראו שחסר לכם חלק מחומר הרקע תוכלו לעשות הפסקה, להשלים את התכנים מהקורסים האחרים באתר ואז לחזור ללמוד קורס זה.
המנוי הינו ללא התחייבות ומחויב מדי חודש בחודשו עבור אותו החודש.

Mobile Web Development: קורס אונליין בעברית

השיטה המקובלת להתאמת אתרים נקראת פיתוח ריספונסיבי. בקורס זה תלמד כיצד לבנות אתרים ריספונסיביים שנראים טוב על כל מכשיר ותקבל דוגמאות קוד מעשיות אתן תוכל להתחיל בפיתוח או התאמה של אתר למובייל. תקבל גם קישורים לכלי העבודה המקובלים לפיתוח ובדיקות אתר מותאם כדי שתהליך הפיתוח יהיה קל וקצר ככל האפשר.

קורס ממוקד הכולל שעתיים של הרצאות וידאו בתמלול טקסט מלא עם דוגמאות וכלים מעשיים להתאמת אתר ל Mobile.

בקצרה

  • 13 שיעורים
  • 2 שעות וידאו
  • גישה לכל תכני הקורס ולכל שאר הקורסים באתר
  • אתם לא לבד! עזרה מקצועית דרך המייל ובקבוצת הדיונים
  • הצטרפו עכשיו