שלום אורח התחבר

ברוכים הבאים לקורס Git

אורך הפרק כ-3 דקות

 

הקורס בנוי בצורה מודולרית כאשר כל חלק מרחיב את זה שבא לפניו ומספק לכם הבנה טובה יותר של גיט ושל הדברים שאתם יכולים לעשות איתה. שני החלקים הראשונים מהווים את הבסיס במהלכם נתקין גיט יחד ונראה איך להתחיל לנהל גירסאות על פרויקט פשוט. נלמד איך לשמור כל גירסא, לחזור אחורה בזמן בין הגירסאות ולחפש בהיסטוריה של הפרויקט.

החלק השלישי מדבר על עבודה מקבילית באמצעות ענפים (Branches). בסיום חלק זה יהיו לכם את כל הכלים לפתח פרויקט ולהשתמש ביכולות של גיט כדי לעבוד על מספר פיצ'רים במקביל ולשלב את אלה שהסתיימו.

בחלק הרביעי נדבר על שילוב שרת Git ונראה איך להעלות את היסטוריית הפרויקט שלנו לשרת מרוחק. נדבר על Github ומה הוא נותן למפתחים שמשתמשים בגיט וכמובן נראה איך מספר מפתחים יכולים לעבוד יחד בצוות על אותו פרויקט ולסנכרן את העבודה שלהם.

החלק החמישי מוקדש לגיטהאב שהוא אתר איחסון הקוד הפתוח הגדול ביותר בעולם שמשתמש בגיט בתור תשתית לניהול הגירסאות בפרויקטים. נראה מה Github נותן למפתחים בנוסף לגיט ונדבר על סינכרון העבודה שלכם גם עם אנשים שאתם לא מכירים דרך הגשת Pull Requests.

בחלק האחרון של הקורס נדבר על פיתרון בעיות ושם בכל שיעור נדבר על בעיה אחרת שאתם עשויים להיתקל בה במהלך העבודה שלכם בגיט ואיך להתמודד איתה. דרך הבעיות גם נלמד טוב יותר איך גיט בנוי מבפנים.

מוכנים? בואו נצא לדרך.