שלום אורח התחבר

הקלטות מוובינרים

צפיה בוובינרים שהתקיימו בעבר

הצפיה בהקלטות הוובינרים מוגבלת למנויים בלבד

הוקס הם מנגנון חדש בריאקט 16.8 שמיועד להחליף את ה Higher Order Components בתור המנגנון המרכזי לשימוש חוזר בקוד בין פקדים בריאקט. בוובינר זה ראינו מהם וכמובן איך לשתף קוד בין פקדים באמצעות הוקס.

ריאקט 16 כלל שיפור ביצועים מאוד משמעותי ושכתוב מלא של המנוע, ובזכות שינויים אלה בגירסאות הקטנות מאז 16.0 החברים בפייסבוק הוסיפו ומוסיפים פיצ׳רים חדשים ומלהיבים. בוובינר זה דיברנו על טעינה עצלה, על Fragments, טיפול בשגיאות, חיסכון בפעולות רנדר עם Memo ושינויים במאפיין ref.

אומנם רידאקס היא ספריית ניהול הסטייט המפורסמת ביותר בריאקט, אבל מובאקס נמצאת לא רחוק מאחוריה. עם ממשק מונחה עצמים והרבה מאוד משתמשים מרוצים יכול להיות שגם אתם תמצאו שמובאקס הרבה יותר פשוטה ומתאימה לפרויקט שלכם. ניר פירזיאן מציג בוובינר בדיוק את דוגמאות הקוד שאתם צריכים כדי להתחיל לשלב מובאקס בפרויקט ומשווה את זה לרידאקס ולעבודה ללא ספריית ניהול סטייט.

הספריה Styled Components היא ספינת הדגל של CSS in JS. בוובינר זה ארן שנער יציג את הסיבות להשתמש בכתיב CSS in JS וכמובן את הספריה והיכולות שלה.

בוובינר זה לקחנו תוכנית ריאקט פשוטה וראינו מה קורה מתחת לפני השטח כשאנחנו מבצעים פעולות בתוכנית. למדנו להשתמש בכלי הפיתוח של כרום כדי למדוד ולהבין מה הקוד שלנו עושה, ואז המשכנו למדוד שינויים בקוד שלא משנים את הפונקציונאליות של התוכנית אבל כן משפיעים דרסטית על הביצועים.